kwi 27 2011 Kolekcja Męska Wiosna Reserved 2011
Komentarze: 5

Wiosna 2011 od Reserved dla mężczyzn to kilka odlotowych stylów. Reserved to kompozycja różnorodnych - niezwykle modnych trendów. Na męską kolekcję składa się mieszanka klasycznych, sportowych, znoszono-grungowych i clubbingowych ubrań.
Dla panów ceniących elegancję polecana jest linia Classy Style - to ponadczasowy, tradycyjny styl, który jest utrzymany w temperaturze zimnego profesjonalizmu. Znajdziemy tu koszule, marynarki, trencze czy a'la brytyjskie sweterki - idealne do oglądania ślubu pary królewskiej w telewizji.


Dla fanów stylu casual przewidziano linię Navy Urban. Navy Urban to ubrania utrzymana w klimacie marynarskim, gdzie paski, koszule polo, dzianiny, denimy, kraty madras i inne marynistyczne akcenty zdecydowanie królują.

Dla zaprawionych w wędrówkach i przywykłych do spędzania czasu na poboczu drogi z wyciągniętym ku górze kciukiem polecamy kolekcję Urban Traveller. Styl grobtrotera nawiązuje do ikony popkultury jaką z pewnością jest Robert Redford. W lini tej znajdziemy elementy kojarzące się z safari i ubraniami wojskowymi(kamizelki z kieszeniami cargo, bojówki).

15 stycznia 2014, 12:11
Super ciuszki - warto było tutaj trafić.
loans
04 sierpnia 2013, 10:57
The loan are important for people, which want to ground their organization. As a fact, that's comfortable to receive a short term loan.
site
15 lipca 2013, 12:21
When it is difficult for you to resolve what writing centre to reach, talk to your fellows who also like to buy resume services online.
Visit this website
15 lipca 2013, 12:00
Are you seeking how to write a resume or where to get CV sample and professional CV writing services? Or you just wish to order resume from expert resume writers? Only get in touch with Resume company "perfect-resume.com".
here
13 lipca 2013, 00:52
Need to buy CV? Have no info where to buy resume paper? Consider Marvelous Resume company where you can find samples of resume writing. Our professional resume writers will assure you that buying resume can bring job seekers professional success!

Dodaj nowy komentarz