Archiwum 27 kwietnia 2011


kwi 27 2011 Reserved 2011 - jak się robi kolekcje
Komentarze: 15

Ciekawy dokument (choć krótki ;)) o tym jak kręcono najnowszą kolekcję Reserved 2011. Faktycznie można poczuć się jak na planie. Autorka zdjęć A. Jagodzińska próbuje podpatrywać pracę wielkich fotografów pracujących dla Reserved w Argentynie w sposób, który pozwala nam - widzom - poczuć się jakbyśmy uczestniczyli w tym profesjonalnym przedwsięwzięciu. Fotografka odchyla nam rąbka tajemnicy i pozwala spojrzeć z kadr obiektywu, poczuć, że modelka - nie byle kto bo Magdalena Frąckowiak (światowej miary fotomodelka) - to też ludzie.

Uwaga! Po oglądnięciu filmiku możecie czuć się oszukanii - ten wiatr to w rzeczywistości wiatrak, a słońce to ogromne halogeny świecące zza kamery!!!

Jeśli mimo wszystko chcesz oglądnąc materia Reserved to zapraszam!

kwi 27 2011 Kolekcja Męska Wiosna Reserved 2011
Komentarze: 19

Wiosna 2011 od Reserved dla mężczyzn to kilka odlotowych stylów. Reserved to kompozycja różnorodnych - niezwykle modnych trendów. Na męską kolekcję składa się mieszanka klasycznych, sportowych, znoszono-grungowych i clubbingowych ubrań.
Dla panów ceniących elegancję polecana jest linia Classy Style - to ponadczasowy, tradycyjny styl, który jest utrzymany w temperaturze zimnego profesjonalizmu. Znajdziemy tu koszule, marynarki, trencze czy a'la brytyjskie sweterki - idealne do oglądania ślubu pary królewskiej w telewizji.


Dla fanów stylu casual przewidziano linię Navy Urban. Navy Urban to ubrania utrzymana w klimacie marynarskim, gdzie paski, koszule polo, dzianiny, denimy, kraty madras i inne marynistyczne akcenty zdecydowanie królują.

Dla zaprawionych w wędrówkach i przywykłych do spędzania czasu na poboczu drogi z wyciągniętym ku górze kciukiem polecamy kolekcję Urban Traveller. Styl grobtrotera nawiązuje do ikony popkultury jaką z pewnością jest Robert Redford. W lini tej znajdziemy elementy kojarzące się z safari i ubraniami wojskowymi(kamizelki z kieszeniami cargo, bojówki).